• 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png

شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات

نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطع وسیعی عرضه نمایند. نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی تهران IRAN HVAC&R سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های صنعتی داخلی و بین‌المللی برگزار می‌گردد.این نمایشگاه طی هفده سال گذشته به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات در خاورمیانه، همواره با استقبال بی‌نظیر صاحبان صنایع مواجه بوده و در سال گذشته با حضور 477 شرکت صنعتی از 19 کشور جهان در فضایی به مساحت 30547 متر مربع برگزار شده است.شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت‌های تجاری موجود بهره می‌گیرند. هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ 29 مهر ماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران حوزه تأسیسات را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم می‌آورد.با امید به اینکه بتوانیم در این رویداد گسترده میزبان شما بوده و فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم. غرفه موسسه فرهنگی هنری انعکاس تصویر ارائه کننده مجموعه فیلم های آموزشی برودتی، دارای تأییدیه از اتحادیه برودتی استان تهران - سالن 10-11

 

(مطابق نقشه زیر) تخفیف نمایشگاهی بین 10 الی 20درصد تخفیف

21.jpg
20.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرس : مهندس بصره ای

جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
e.jpg
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد.
 
آدرس جدید اتحادیه :
 
تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11    تلفن  :  77619065
 
 
  نمایندگی رسمی سامسونگ
 
سام سرویس
 
۸۲۵۵
 

نمایندگی رسمی ال جی
 
گلدیران 
 
۸۴۷۳۳

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آنچه مودیان میبایست در خصوص دستورالعمل صادره  تبصره ماده ۱۰۰ سازمان امور مالیاتی( توافق با اصناف) جهت عملکرد ۹۷ بدانند:


1️با توجه به اینکه صرفا" مودیان گروه سوم (دسته بندی مشاغل موضوع ماده ۲ آیین نامه ماده ۹۵) میتوانند از شریط و تسهیلات تبصره ماده ۱۰۰ ق م م استفاده کنند ،بنابراین در صورتی  که :

 الف) مجموع فروش کالا یا کالا و خدمات( توامان) شما در سال قبل(۹۶) بیش از ده میلیارد ریال( یک میلیارد تومان) بوده است ،نمیتوانید از شرایط تبصره( توافق) استفاده کنید.

ب) در صورتی که شما به کارهای صرفا" خدماتی از قبیل پزشکی،مهندسی، آرایشگری، نمایندگی بیمه و سایر مشاغل مشابه اشتغال داشته اید و جمع درآمد شما در سال قبل(۹۶) بیش  از ۵میلیارد ریال(معادل پانصد میلیون تومان) بوده است، نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

ج) در صورتی که شما سال ۹۵ یا ۹۶  در گروه اول یا دوم بوده باشید،نمیتوانید جهت سال ۹۷ از توافق یا همان شرایط تبصره ماده ۱۰۰ استفاده نمایید.

د) در صورتی که شما دارنده کارت بازرگانی،صاحب واحد تولیدی دارای  پروانه بهره برداری،صاحب هتل ۳ ستاره و بالاتر،صاحب بیمارستان،زایشگاه یا کلینیک،صاحب صرافی و در نهایت صاحب یک فروشگاه زنجیره ای هستید، نمیتوانید از شرایط توافق( تبصره ماده ۱۰۰ استفاده نمایید.

و)در صورتی که فروش کالا یا خدمات شما در سال ۹۷ بیش از بیش از ۸،۲۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال( ۸۲۸ میلیون تومان) بوده است، شما نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

ه)در صورتی که شما جهت سال ۹۷ اظهارنامه مالیاتی تسلیم نمایید نمیتوانید از شرایط توافق ( یا همان تبصره) استفاده کنید( چنانچه اشتباها" اظهارنامه پر و ارسال کردید، تا قبل از پایان خرداد ماه میتوانید فرم موضوع دستورالعمل را تکمیل و ارسال کنید.ارسال فرم بعد از پایان خرداد ماه شما را از شرایط تبصره خارج خواهد کرد.

ی) در صورتی که سال ۹۷ اولین سال فعالیت شما بوده است، شما نمیتوانید از شرایط توافق استفاده نمایید.

ط) در صورتی که شرکای شما( واحد شغلی) در سال ۹۷ نسبت به سال قبل(۹۶)، تغییر کرده باشند، شما نمیتوانید از توافق استفاده نمایید.

ظ) در صورتی که شما جهت عملکرد ۹۷ ،متقاضی استفاده از هزینه های پزشکی( موضوع ماده ۱۳۷)،خسارت سیل و زلزله و آتش سوزی( موضوع ماده ۱۶۵) و کمکهای بلاعوض به دولت یا نهادهای ذکر شده در قانون ( موضوع ماده ۱۷۲) هستید، نمیتوانید از شرایط تبصره( توافق) استفاده نمایید.

ک) در صورتی که شما جزو خریداران دریافت کننده سکه از بانک مرکزی در سال ۹۷ بوده اید، نمیتوانید از شرایط تبصره استفاده نمایید.

2️در صورتی که از میزان فروش یا درآمد خدمات خود در سال ۹۷ مطمئن نیستید ولی سایر شرایط دستورالعمل را دارا هستید،بهتر است  از شرایط دستورالعمل تبعیت نمایید.(صرفا" پیشنهاد)

3️با توجه به مقطوع بودن مالیات تعیین شده در اجرای تبصره،  امکان اعتراض به مالیات تعیین شده و تعدیل آن در اجرای مقررات ماده ۲٣٨ق م م  وجود نخواهد داشت.

تماس با ما

تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11
تلفن:
تلفن 77619065