• 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
23.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرسین : آقایان 

بصره ای ،  انجرقلی  ،  سلمانی ، قازاریان


جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
87954654.gif
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد.
 

اطلاعیه

 

 
 
 
 
 
آدرس جدید اتحادیه :
 
تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11    تلفن  :  77619065 الی 8
 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گواهی‌نامه ثبت نام ارزش افزوده چیست؟

گواهی‎نامه ثبت نام ارزش افزوده مدرکی است که پس از تکمیل ثبت نام در سامانه مالیات بر ارزش افزوده و ثبت درخواست گواهی‌نامه توسط مؤدی، از طرف اداره مالیات بر ارزش افزوده صادر و به آدرس مودی ارسال می‎شود. گواهی‎نامه ثبت نام ارزش افزوده نشان دهنده انجام مراحل ثبت نام در سامانه مالیات بر ارزش افزوده توسط دارنده آن می‎باشد. مؤدی دارنده گواهی‎نامه ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده با ارائه آن به خریداران می‌تواند نسبت به دریافت مالیات ارزش افزوده ذکر شده در صورتحساب از مشتریان اقدام نماید. در صورت عدم وجود گواهی‌نامه ارزش افزوده معمولاً خریداران از پرداخت ارزش افزوده ذکر شده در فاکتور فروش خودداری می‌کنند. در ادامه درباره روش دریافت گواهی‌نامه ارزش افزوده توضیح داده می‎شود:

مراحل دریافت گواهی‎نامه ارزش افزوده:

  • ابتدا به سایت ارزش افزوده به آدرس  http://www.evat.ir مراجعه و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوید.
  • پس از ورود روی دکمه “درخواست گواهینامه ثبت نام” که در سمت راست سایت وجود دارد کلیک کنید (تصویر زیر):

  • در صفحه ظاهر شده اطلاعات درخواستی را که شامل کد رهگیری شماره اقتصادی و توضیحات درخواست گواهینامه است تکمیل و روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.

  • پس از انجام مرحله فوق، رسید درخواست که شامل مشخصات اداره کل مالیات بر ارزش افزوده، عنوان مودی، نام و نام خانوادگی، شماره اقتصادی، کد ملی، واحد مالیاتی، آدرس و شماره پیگیری است نمایش داده می‎شود. حتما رسید نمایش داده شده را چاپ بگیرید و تا زمان دریافت گواهی نگهداری کنید تا بتوانید در صورت نیاز وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید.

چند روز پس از ثبت درخواست، گواهی‌نامه ثبت نام در سامانه مالیات بر ارزش افزوده صادر و توسط اداره پست به آدرس موجود در سامانه کد اقتصادی مودی  فرستاده می‌شود. این گواهی‌نامه دارای محدودیت زمانی است و قبل از اتمام مهلت آن باید نسبت به تمدید اقدام شود. نمونه گواهی‎نامه ثبت نام در مالیات بر ارزش افزوده را در ادامه مشاهده می‎کنید:

تماس با ما

تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11
تلفن:
تلفن 77619062 - الی 8