• 03

خبر فوری

سی دی آموزشی کولر اسپلیت با همکاری اتحادیه صنایع برودتی، سازمان فنی و حرفه ای تهران و شرکت انعکاس تصویر در محل اتحادیه موجود و ارائه میگردد

دانلود قسمت هایی از این کلیپ آموزشی
درباره اتحادیه
00-4.png
100-2.png
درباره اتحادیه
100-4.png
100-1.png
21.jpg
23.jpg


برنامه آموزشی آموزشگاه اتحادیه

مدرسین : آقایان 

بصره ای ،  انجرقلی  ،  سلمانی ، قازاریان


جهت کسب اطلاعات لازم و نحوه ثبت نام کلیک کنید


f.jpg
87954654.gif
303030.gif
f.jpg
303030.gif
e.jpg

 

 

با توجه به گزارشات و شکایات متعدد ، تعدادی از اشخاص با سوء استفاده از خلاء موجود ، اقدام به تبلیغات کذب در فضاهای مجازی خصوصاً وب سایت ها و پیک برتر به عنوان نمایندگی می نمایند توضیح اینکه این گونه اشخاص در بسیاری از موارد حتی فاقد پروانه کسب بوده و صلاحیت فنی و اخلاقی آنها مورد تایید اتحادیه صنایع برودتی نیز نمی باشد.خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده و ضررهای احتمالی صلاحیت واحدهای صنفی از اتحادیه استعلام گردد.
 

اطلاعیه

 

 
 
 
 
 
آدرس جدید اتحادیه :
 
تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11    تلفن  :  77619065 الی 8
 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علی جمالی: سوء مدیریت سازمان هاي وابسته به دولت؛ کارخانجات و توليدکنندگان معتبر را به ورشکستگی و نابودی کشاند/ معافيت اين گروه از ماليات دهندگان واجب است

 🔸رئيس اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران صنايع برودتي، تهويه مطبوع، لباسشويي و قطعات يدکي تهران با گلايه از عدم حمايت دولت ها و سازمان هاي تابعه از توليدي هاي کشور اظهار داشت: چندين دهه است که دولت ها در هر يک از مراحل خدمت خود از توليدکنندگان نه تنها دفاع و حمايت نکرده اند؛ بلکه عدم مديريت سازمان هاي وابسته به دولت موجب ورشکستگي و نابودي توليدکنندگان و کارخانجات بسيار معتبر و مهم در کشور شده است.

🔸علی جمالی تاکيد کرد: کارخانجاتي مانند ارج، زاگرس، لاستيک دنا، لاستيک البرز و... توانايي تامين کالا در سطح خاورميانه و بيشتر را داشتند؛ اما متاسفانه در مراحل مختلف، يک به يک از فعاليت بازمانده و ورشکست شدند و تنها تل خاکي در جاي خالي آنها باقي ماند.

🔸وي افزود: اين کارخانه ها ضمن تامين کالا براي کشور و صادرات غير نفتي با ايجاد شغل، بخش بزرگي از نيروي کارآمد، متخصص و کارگر را به خود جذب کرده بودند. کشور اکنون نيازمند راه اندازي بخش بزرگي از صنايع توليدي مسکوت مانده است، اگر دولت همان کارخانجات را راه اندازي کند مي تواند در جذب کارگران و متخصصين گام بزرگي بردارد.

🔸جمالی افزود: در شرايطي که هستيم به اين مهم هيچ گونه توجهي نمي شود. کشوري که در تحريم و اقتصاد ضعيف قرار دارد و مسئولاني که دلسوزانه براي کشور تصميم نمي گيرند، توليدکنندگان داخلي نابود و توليدکنندگان خارجي هر روز قوي تر مي شوند، دولت به ملت توجه کند.

🔸رئيس اتحاديه توليدکنندگان و تعميرکاران صنايع برودتي، تهويه مطبوع، لباسشويي و قطعات يدکي تهران تعويق در تسليم اظهارنامه ها را ضروري برشمرد و بيان داشت: نه تنها اکنون؛ بلکه بارها اعلام کرده ايم سال ۹۹ نادرآمدي همه اصناف بخصوص توليدي ها را در پي داشت، ضرورت معافيت اين گروه از ماليات دهندگان اکنون واجب است، همچنين ضروري است که تسليم اظهارنامه ها تا شهريور ماه به تعويق افتد.

تماس با ما

تهران ، خیابان سعدی شمالی ، خیابان شهید برادران قائدی ، خ نورمحمدی جنوبی ، کوچه جوادی ، پلاک 11
تلفن:
تلفن 77619062 - الی 8